Prihláška do kurzu
Presvedčivé telefonáty Premium

V kurze "Presvedčivé telefonáty Premium" získate:

 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP do chránenej členskej sekcie s návodovými videami

  K nahraným videám sa môžete kedykoľvek vrátiť, keď to budete potrebovať. Už žiaden obmedzený prístup, preštudujte si materiály svojim vlastným tempom.
 • 4 NADUPANÉ MODULY kurzu

  Kurz je prehľadne rozdelený do 4 modulov. Oveľa rýchlejšie nájdete to, čo práve najviac potrebujete a chcete sa naučiť.
 • 29 NÁVODOVÝCH VIDEÍ, ako zlepšiť vaše telefonovanie

  Každý modul obsahuje 6 až 9 videí s praktickými návodmi a konkrétnymi príkladmi z praxe.
 • MP3 NAHRÁVKY z jednotlivých lekcií

  V kurze získate aj MP3 nahrávky videí, aby ste informácie z kurzu mohli počúvať aj v aute, či pri behaní
 • 4 PRACOVNÉ ZOŠITY

  Ku každému modulu získate aj pracovný zošit. Pomôže vám pri aplikácii poznatkov do vašej praxe. Použitie naučených vecí do bežného obchodníckeho života bude oveľa ľahšie ako ste si mysleli.
 • 4 KONTROLNÉ ZOZNAMY (čeklisty)

  V kurze získate aj kontrolné zoznamy, ktoré vám pomôžu predchádzať chybám, aby ste telefonovali správne a dohodli si tak viac stretnutí s klientmi.
 • PRÍSTUP DO MASTERMIND FACEBOOK-ovej skupiny

  S kurzom získate aj prístup do chránenej Facebookovej skupiny, kde si môžete s ostatnými účastníkmi zdieľať svoje úspechy a skúsenosti, a zároveň sa medzi sebou motivovať
 • BONUS: 4 KONKRÉTNE SKRIPTY telefonátu (v hodnote 97 eur)

  V kurze sa naučíte vytvoriť si vlastné skripty telefonátu, s ktorými dosiahnete úspech. Ak si však nechcete tvoriť vlastné skripty, tak môžete použiť 4 skripty telefonátu, ktoré v kurze získate.
 • BONUS: 20 NAJLEPŠÍCH ODPOVEDÍ na najčastejšie námietky v telefóne (v hodnote 47 eur)

  V kurze sa naučíte ako zvládnuť klientove námietky. Pokiaľ sa vám nechce vymýšľať vlastné argumenty, tak môžete použiť moje overené odpovede.
 • BONUS: VIDEO SÉRIA Ako mať vždy dostatok kontaktov pre telefonovanie (v hodnote 37 eur)

  Aby sa vám nestalo, že nebudete mať komu telefonovať, získate aj sériu 5 videí, vďaka ktorým budete mať vždy komu volať.

ÁNO! Chcem lepšie telefonovať a zvýšiť svoju úspešnosť v dohadovaní stretnutí a uzatvorených obchodoch!


Po kurze telefonovania som si musel dať pauzu, aby som to mohol všetko spracovať. Postupne sa to lepší. Počet stretnutí mi zatiaľ stúpol na 2 násobok.

Juraj Dobeš

Keď som pred niekoľkými mesiacmi riešil jednu moju telefónnu kampaň, okamžite som volal Martinovi. Povedal som mu, že potrebujem jeho pomoc, čo mám robiť. Martin si ma vypočul a potom mi dal návod od slova do slova, čo mám tým zákazníkom do telefónu hovoriť. Ja som sa tým začal riadiť a výsledok ma doslova ohromil. Zarobil som 10x viac ako pred tým. Za to mu obrovsky ďakujem. ĎAKUJEM Martin.

Ján Furišmultilevel-marketing.cz

Je vidět, že Martin mluví ze zkušeností a chyby, na které upozorňuje jsou reálně přítomné ve většine obchodních telefonátů. Nicméně, kdyby na ně neupozornil a neukázal správnou cestu, sám bych si je neuvědomil.

Richard Holánek

Ahoj Martin, nedá mi to, aby som ti nenapísal tieto novinky… Za prvé dva týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako za pol roka, čo mám spustené razené obklady. Tvoje metódy naozaj fungujú, a to som niektoré ešte ani nepoužil. 🙂 Už teraz som unavený, čo nestíham a mám stále nové dopyty…

Peter Šupákspoluzakladateľ a dizajnér www.razeneobklady.sk

Veci, ktoré v kurze učím, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak v priebehu 14 dní si poviete, že to nie je pre vás alebo nebudete spokojný s kvalitou kurzu, tak vám peniaze okamžite vrátim.

Martin Mažárautor kurzu Námietky v telefóne

Potrebujete poradiť?

 

Lucia Pravdová,
zákaznícka podpora
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791

Copyright © 2016, Holden, s.r.o.