Potrebujete poradiť?

Lucia Pravdová,
zákaznícka podpora
podpora@firmanaruby.sk
+421 948 449 791

Objednávka CD video kurzu
Ako prekonať strach z telefonovania

CHCEM PREKONAŤ SVOJ STRACH
Z TELEFONOVANIA A MAŤ TELEFONOVANIE RADŠEJ!

  • CD video KURZ Ako prekonať strach z telefonovania

    Výhodou kurzu na CD je, že si ho môžete pozerať kedykoľvek a toľkokrát, koľko budete potrebovať aj bez prístupu na internet. Navyše tento kurz môžete teraz získať za extra výhodnú cenu.
  • 8 VIDEÍ v celkovej dĺžke 99 MINÚT

    Obsahom kurzu je 8 videí v celkovej dĺžke 99 minút. Vďaka videám sa naučíte svoj strach identifikovať, prekonať ho a motivovať sa k telefonovaniu.
  • POŠTOVNÉ a balné ZDARMA

    Video kurz na CD vám zašleme zdarma na vašu doručovaciu adresu, ktorú si zadáte v objednávkovom formulári

CHCEM PREKONAŤ SVOJ STRACH, RADŠEJ TELEFONOVAŤ A TÝM ZVÝŠIŤ SVOJ PRÍJEM!

Veci, ktoré v kurze učím, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak v priebehu 14 dní si poviete, že to nie je pre vás alebo nebudete spokojný s kvalitou kurzu, tak vám peniaze okamžite vrátim.

Martin Mažárautor kurzu Ako prekonať strach z telefonovania

Po kurze telefonovania som si musel dať pauzu, aby som to mohol všetko spracovať. Postupne sa to lepší. Počet stretnutí mi zatiaľ stúpol na 2 násobok.

Juraj Dobeš

Keď som pred niekoľkými mesiacmi riešil jednu moju telefónnu kampaň, okamžite som volal Martinovi. Povedal som mu, že potrebujem jeho pomoc, čo mám robiť. Martin si ma vypočul a potom mi dal návod od slova do slova, čo mám tým zákazníkom do telefónu hovoriť. Ja som sa tým začal riadiť a výsledok ma doslova ohromil. Zarobil som 10x viac ako pred tým. Za to mu obrovsky ďakujem. ĎAKUJEM Martin.

Ján Furišmultilevel-marketing.cz

Je vidět, že Martin mluví ze zkušeností a chyby, na které upozorňuje jsou reálně přítomné ve většine obchodních telefonátů. Nicméně, kdyby na ně neupozornil a neukázal správnou cestu, sám bych si je neuvědomil.

Richard Holánek

Ahoj Martin, nedá mi to, aby som ti nenapísal tieto novinky… Za prvé dva týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako za pol roka, čo mám spustené razené obklady. Tvoje metódy naozaj fungujú, a to som niektoré ešte ani nepoužil. 🙂 Už teraz som unavený, čo nestíham a mám stále nové dopyty…

Peter Šupákspoluzakladateľ a dizajnér www.razeneobklady.sk

Potrebujete pomoc?

Copyright © 2016, Holden, s.r.o.